اجاره ماشين در شيراز

اجاره ماشين در شيراز و مجموعه باستاني آن

شهر شيراز معرف همگان از نظر ظرفيت بالاي گردشگري و جاذبه هاي توريستي مي باشد .

شيراز، شهر شعر و بهار نارنج با مردماني خون گرم و مهمان نواز همراه تمام مهمانانش در تمامي فصول سال ، بخصوص فصل بهار مي باشد .

اين شهر پايتخت فرهنگي و تاريخي ايران مي باشد . لذا اگر تا به حال به اين شهر سفر نكرده ايد و طعم چاي بهار نارنج آن را نچشيده ايد حتما در برنامه سفرهاي بعدي آن را از قلم نيندازيد .

براي سفر به اين شهر و بازديد از مكانهاي تاريخي آن لااقل نيازمند چهار ، پنج روزي وقت مي باشد كه بايد آن را مد نظر بگيريد

همچنين براي بازديد از مكان هايي همچون تخت جمشيد و پاسارگاد كه بيرون از اين شهر قرار دارند با استفاده از اجاره ماشين در شيراز مي توان اين نياز را براي آن دسته از گردشگران و مسافراني كه خودرو خود را به دليل مسافت طولاني به همراه ندارند آسانتر نمود.

در همين رابطه نياز مبرم به داشتن يك خودرو را حتما احساس خواهيد كرد ، كه با وجود موسسات معتبر اجاره خودرو در اين شهر  ، اين نياز براي كليه مسافران  مرتفع شده است .

مكان هاي منتخب براي گردش در شهر شيراز :

از بازار وكيل ( كه به دستور كريم خان زند براساس بازار قيصريه شهر لار ساخته شده است ) نام برد .لذا براي خريد ، علي الخصوص سوغاتي  مي توان به اين بازار مراجعه نمود و در كنار آن از قدمت و جاذبه تاريخي اين مكان ديدن كرده و به تهيه سوغاتي مانند صنايع دستي بپردازيد.

از ساير مكان ها همانند  مسجد وكيل ، كه از قديمي ترين مساجد و زيباترين آنها در ايران مي باشد  ، سراي مشير ، حمام وكيل ، ارگ كريم خاني ، مسجد نصير الملك ، نارنجستان قوام ، خانه زينت الملك (  با سقفهاي چوبي و نقاشي شده ) - آرامگاه شاه چراغ كه داراي كاشي كاري هاي زيبا مي باشد ، حافظيه ( با پايه هاي سنگي باشكوه ) ، آرامگاه سعدي ، با غ دلگشا در نزديكي آرامگاه سعدي مي باشد ( قدمت آن به دوره ساسانيان مي رسد ) و همچنين از باغ ارم با درختان و گياهان قديمي و مملو از گل با خيال راحت ديدن نموده و از طبيعت آن لذت لازم را ببريد.

در نهايت هم با اجاره خودرو و بازديد از محوطه عظيم و تاريخي تخت جمشيد و پاسارگاد كه در بيرون شهر قرار دارند به سفر خود پايان خوبي بدهيد.

شما مي توانيد جهت اجاره خودرو با مراجعه به سايت اجاركس به راحتي با مشاهده تصاوير و اطلاعات درج شده در سايت و بهره مندي از قيمت هاي به صرفه اقدام به اجاره لوازم و خودروي مورد نظر خود به هر مدت زماني كه مي خواهيد بنماييد .

جهت درج آگهي رايگان به سايت اجاركس مراجعه نماييد.

لينك منبع : اجاره ماشين در شيراز

نوشته شده توسط اجاركس | ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶:۰۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |